Strona główna > Meble biurowe > Najlepsze sposoby na produktywne popołudnie podczas lunchu

Jak zazwyczaj spędzasz przerwę na lunch? Większość ludzi po prostu siedzi i je lunch, gra trochę na telefonie, a potem wraca do pracy. Jeśli jednak chcesz mieć produktywne popołudnie, powinieneś nieco dokładniej przemyśleć, co robisz w wolnym czasie.

Oczywiste jest, że nie należy jeść lunchu przy biurku, dlatego warto wstać i odejść od komputera, zmieniając otoczenie!

Jeśli zastanawiasz się, jak inni ludzie spędzają przerwy na lunch, sprawdź tę infografikę.

Źródło - https://companykitchen.com/2016/02/lunch-break-activities-to-increase-productivity/

Ucieczka od współczesnego środowiska biurowego to pierwsza rzecz, którą musisz zrobić, ale oto kilka pomysłów na to, jak możesz spędzić ten czas i zapewnić sobie produktywne popołudnie.

  • Idź na spacer - jeśli pogoda dopisuje, wyjdź na zewnątrz, z dala od biurka, i zaczerpnij świeżego powietrza.
  • Praktykuj medytację mindfulness - aby skupić umysł, wyjdź na zewnątrz i zwróć uwagę na wszystko, co Cię otacza, np. na kolor liści na drzewach, wiatr itp. Nauka uważności ma związek z wydajnością
  • Zadzwoń dobliskiej osoby - Zadzwoń do przyjaciela lub członka rodziny, z którym dawno nie rozmawiałeś, i porozmawiaj z nim. Kontakty z bliskimi pomagają nam poczuć się dobrze w naszym wnętrzu, podnosząc morale, a tym samym wydajność pracy.
  • Napisz listę rzeczy, które musisz zrobić tego popołudnia - po napisaniu listy uszereguj ją według ważności

To tylko cztery sposoby na zapewnienie sobie produktywnego po południu, i przerwę podczas lunchu. Czy przychodzą Ci do głowy jakieś inne pomysły?