Strona główna > Meble biurowe > 10 rzeczy, które trzeba zrobić, aby wydajnie pracować w domu

Praca w domu to radość dla wielu i wyzwanie dla innych, ale uczenie się, jak być produktywnym, może rozwiązać wiele wyzwań, które mogą pojawić się na twojej drodze. To wszystko sprowadza się do must do's.

Więc, dlaczego 10 must do's dla produktywnej pracy w domu? Odkryjmy to!

  1. Stosuj techniki zarządzania czasem - Łatwo stracić orientację, gdy pracujesz w domu, więc upewnij się, że pozostaniesz skupiony, stosując metody zarządzania czasem, takie jak technika Pomodoro.
  2. Róbregularne przerwy - Robienie regularnych przerw pozwoli Ci utrzymać się na właściwym torze i uchroni Cię przed porannym lub popołudniowym zastojem.
  3. Używajlisty rzeczy do zrobienia z priorytetami - Inną techniką, która pomoże Ci skończyć pracę, jest używanie listy rzeczy do zrobienia z priorytetami w kolejności ich ważności.
  4. Używaj Zoomudo współpracy - Łatwo jest czuć się odizolowanym lub nie czuć się częścią zespołu. Używanie Zoomu do wspólnych sesji pomaga wszystkim zaangażować się w pracę.
  5. Wstawaj naczas i ubieraj się - Jeśli chcesz pracować w piżamie, to proszę bardzo, ale to nie pomoże Ci w uzyskaniu właściwego nastawienia! Upewnij się, że ustawiłeś alarm i wstajesz o tej samej porze, co gdybyś pracował w biurze.
  6. Zaprojektuj wygodne biuro domowe - Każda praca zdalna, którą podejmiesz, musi być wykonywana w odpowiedniej przestrzeni, więc upewnij się, że stworzysz biuro domowe, które będzie wygodne i pomocne.
  7. Zaczerpnijświeżego powietrza - Podczas przerw w pracy wyjdź na zewnątrz i zaczerpnij świeżego powietrza, nawet jeśli jest to tylko pięć minut. To pomoże Ci się skoncentrować i dodać energii.
  8. Zrób sobiepełną przerwę na lunch i odejdź od biurka - Nie ulegaj pokusie, aby pracować dłużej i skończyć wcześniej, potrzebujesz pełnej przerwy na lunch i musisz jeść z dala od biurka. Możesz wyjść z domu, jeśli chcesz - nawet lepiej!
  9. Kończpracę, kiedy powin ieneś - Nawet jeśli nie skończyłeś swojej listy, jeśli czas pracy dobiega końca, musisz przestać pracować. Jakość domu i praca-life równowaga jest kluczowa i to znaczy puszek narzędzia gdy zegar uderza kończyć czas.
  10. Do site your home office away from your living space - Your office is going to be in your home, obviously, but it doesn't have to be in sight of where you sit at night or where you sleep. Próbuje i umieszcza je gdzieś inny jeżeli ty możesz, tak jak zapasowy pokój, konserwatorium, lub jadalnia.

Powyższe wskazówki dotyczące pracy w domu pomogą Ci być bardziej produktywnym w ciągu dnia pracy i zapobiegną rozpraszaniu uwagi, które w przeciwnym razie może pojawić się na Twojej drodze. Niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się na pracę w domu, czy też znalazłeś się w takiej sytuacji z powodu sytuacji COVID-19, skupienie się na wydajności i przyjemności jest kluczowe.