Strona główna > Meble biurowe > Przestrzeń biurowa – nie tylko do pracy

nowoczesne biuroPrzygotowane tutaj przez nas porady są przeznaczone nie tylko dla prezesów wielkich korporacji, ale także dla chociażby studentów, którzy potrzebują odpowiedniego kata do nauki w swoim domu. Nie traćmy zatem czasu.

Biurko

Najważniejszym elementem przestrzeni biurowej jest zawsze oczywiście biurko. Wybór na rynku jest szalony: od kształtów klasycznych po konstrukcje modułowe, od modeli jednolitych po opcje pozwalające na pełną regulację wielu powierzchni. Nic nie każe nam pozostawać przy klasycznym prostokącie. Dopasujmy biurko do naszej przestrzeni i idźmy tu jak najdalej.

Komody, regały, kontenerki

Szuflady to w dużej mierze przeżytek. Zamiast nich lepiej jest wykorzystywać małe kontenerki na kółkach, które przybywają, kiedy są potrzebne i znikają, kiedy już się do niczego nie przydadzą. Nie uwiązujemy się do nich i nie ograniczamy nimi przestrzeni. Nie bójmy się półek. Wiele segregatorów czy książek znajdzie swój dom właśnie tam. Klasyczne regały są niezgorsze od nowocześniejszych rozwiązań.

stół biurowyStół

Jeśli w twojej pracy zdarzają się konferencje, pomyśl koniecznie nad stołem konferencyjnym. Klasyczny prostokąt bez polotu oczywiście się nada, ale jest cała masa ciekawszych rozwiązań, na przykład stoły bilardowe, na które nakłada się tylko dodatkowy blat i wszystko już jest gotowe do konferencji, a po jego zdjęciu można wyciągać kije.