Strona główna > Meble biurowe > Przewodnik po roślinach biurowych

Czy wiesz, że wprowadzenie roślin do biura może sprawić, że cała przestrzeń stanie się bardziej produktywna i zmniejszy liczbę zachorowań?

To prawda!

Matka Natura jest uzdrawiająca na więcej niż jeden sposób, a jeśli chcesz poprawić jakość powietrza, poprawić nastrój i pomóc wszystkim poczuć się trochę lepiej, nadszedł czas, aby przyjąć biofiliczny wystrój biura i dodać kilka roślin tu i tam. Jeśli uda Ci się to połączyć z być może stojącymi stołami ułatwiającymi koncentrację i atrakcyjnym wystrojem, stworzysz przestrzeń, z której wszyscy będą mogli być dumni. Jeśli nie masz zielonego pojęcia o roślinach, możesz obawiać się, że wybierzesz niewłaściwe rodzaje roślin i nie będziesz wiedział, jak się nimi prawidłowo opiekować. Nie obawiaj się! Dzięki tej przydatnej infografice dowiesz się, jakie rośliny można umieścić na biurkach biurowych i jak o nie dbać.

Źródło: www.activebeat.com/health-news/infographic-how-office-friendly-plants-reduce-stress-and-deter-illness

Czy teraz czujesz się mniej zdenerwowany na myśl o prawdziwej naturze w swoim biurze? Opieka nad roślinami nie jest trudna, wystarczy mieć trochę informacji na ten temat. Połączenie dobroczynnego wpływu natury z najlepszymi meblami biurowymi sprawi, że Twoje biuro będzie superproduktywne i ultrazdrowe!

Jakie są Twoje ulubione rośliny do użytku biurowego?