Strona główna > Meble biurowe > Jak robić efektywne notatki

Sztuka robienia skutecznych i efektywnych notatek nie jest tak naturalna, jak mogłoby się wydawać! Jeśli wydaje Ci się, że wystarczy wziąć do ręki długopis i kartkę papieru, a następnie zanotować to, co chcesz zapamiętać, to czeka Cię niespodzianka! Aby zebrać wszystkie potrzebne informacje i móc je później odszyfrować i uporządkować, trzeba mieć odpowiednią wiedzę na temat robienia notatek.

Niezależnie od tego, czy robisz notatki na stanowisku pracy w biurze, czy w sali konferencyjnej, a może w trakcie protokołowania, nauka robienia efektywnych notatek pozwoli Ci zajść daleko.

Zapoznaj się z tym przydatnym filmem, który przedstawia 10 wskazówek dotyczących sporządzania notatek w pracy, na studiach, a nawet w domu!

Wygoda jest również istotną kwestią. Nie możesz robić najbardziej efektywnych i wyczerpujących notatek, jeśli połowę umysłu zaprzątają Ci niewygodne krzesła biurowe lub nierówne biurko! Ergonomiczne krzesła są do tego idealne, ponieważ będziesz miał oparcie i pełną świadomość tego, co notujesz.

Jeśli uda Ci się opanować wskazówki wymienione w filmie, upewnić się, że jest Ci wygodnie i nie ryzykujesz bólu szyi lub pleców, to zanim się obejrzysz, staniesz się mistrzem w robieniu notatek!

Czy masz jakieś wskazówki, które chciałbyś dodać?